Niewierność  w związkach partnerskich jest bezpośrednią przyczyną rozstań dwojga ludzi,bardzo często tworzących długoletni związek,oparty na wzjemnym szacunku i zaufaniu.Wielokrotnie pewne specyficzne zachowania partnera świadczące o jego zdradzie nie „przemawiają” do ciebie jako „dowody”swiadczace o winie  partnera.W chwilach tych bardzo często towarzyszą silne emocje a także lęk przed podjeciem decyzji o rozstaniu a także w konsekwencji potrzebie zabezpieczenia swojej przyszłości w dalszym życiu już poza obecnym związkiem.W takich sytuacjach,gdy Twoje podejrzenia nie daja Ci spokoju ,zleć wyjaśnienie ich prywatnemu detektywowi.

Agencja detektywistyczna „Presbytery” to specjalisci w zdobywaniu dowodów potwierdzających Twoje podejrzenia.Dzięki doświadczeniu oraz odpowiednim metodom pracy jesteśmy w stanie w oparciu o uzyskane dowody a także stałą współpracę z naszymi Klientami spowodować,że każde rozstanie lub sprawa rozwodowa ma korzystne rozstrzygnięcie dla naszych Zleceniodawców.

Czynności wykonywane w trakcie zlecenia dotyczącego podejrzeń o nieuczciwość partnera:

-stała obserwacja partnera

-porównanie stałego harmonogramu dziennego partnera z rzeczywistym rozkładem dnia

-stworzenie stałego algorytmu zachowań partnera

-ustalenie wszelkich danych osobopoznawczych na temat potencjalnych kochanków

-ustalenie miejsc,pojazdów ,świadków mogacych mieć związek ze zdradą

-prowadzenie systematycznej dokumentacji dowodowej niezbędnej w procesie rozwodowym

-przekazanie kompletnej dokumentacji Zleceniodawcy z całości wykonanych zadań

-złożenie szeczegółowych zeznań przed sądem w oparciu o przeprowadzone czynności i uzyskane dowody

W trakcie realizacji zleconych czynności nadrzędną zasadą , którą kierują się nasi detektywi jest zachowanie całkowitej dyskrecji i niejawności naszych działań.Z naszymi Klientami utrzymujemy stały kontakt,informując na bieżąco o rezultatach wykonywanych czynnosci.

Uzyskane materiały w toku prowadzonych działań w oparciu o zlecenie poddawane są szczegółowym analizom oraz weryfikacji a także podlegają czynnościom mającym na celu ich potwierdzenie,omawiane są także bezpośrednio ze Zleceniodawcą,aby jednoznacznie można było wykluczyć błąd.

Działania podejmowane przez Agencję Detektywistyczną”Presybytery” nie ograniczają się jedynie do obrębu Szczecina-prowadzimy czynności na terenie całej Polski a także innych państw.

 

Doskonale wiemy, jakie skutki mogą nastąpić po błędnych analizach i wnioskach, dlatego z największą starannością sprawdzamy lojalność osoby podejrzewanej o zdradę małżeńską. Siedziba naszego biura znajduje się w Szczecinie, ale działamy na terenie całego kraju zachowując profesjonalizm. Zdrada małżeńska należy do najczęściej spotykanych przyczyn rozwodów. W trakcie prowadzenia działań gwarantujemy dyskretne działania i bezpieczeństwo zdobytego materiału dowodowego.